קיבלת הטבת צ'ק פיננסי מלא בחינם!

הפרויקט של לפרוש מיליונר בשיתוף עם הגוף האובייקטיבי 'מטרות פיננסיות' שמתמחה ביעול והוזלה של הנכסים הפיננסים והביטוחים של הציבור.

אז איך אתה מקבל מאיתנו בדיקת צ'ק אפ פיננסי לגמרי בחינם?

תן לנו לנחש
אין לך מושג בכלל מה זה צ'ק-אפ פיננסי, נכון?

– צפה בווידאו ותבין מה מפסידים כשלא עושים צ'אק אפ פיננסי –

השאר פרטים שהינך מעוניין לבצע את הצ'ק אפ.

השארת הפרטים כגון שם מלא, מייל ופלאפון יאפשרו לנו להכניס אותך למערכת ולספק לך את ההטבה של הצ'ק אפ. שים לב, הפרטים של תעודת זהות ותאריך הנפקה אינם חובה לקבלת הצ'ק אפ אך הם חשובים ונועדו על מנת לקבל מידע, באמצעות האתר הממשלתי של הר הביטוח על הפוליסות והמוצרים שאתה משלם כיום ובעצם יעזור לסוכן ליצור איתך קשר לאחר שכבר ניתח את התיק והבין כיצד לשפר אותו. במידה ויש לך ספק, אל חשש! הפרטים נשמרים בסודיות מוחלטת והיחיד שבוחן אותם הינו איש מקצוע בעל הרישיון שאיתו תבצעו את הצ'ק אפ הפיננסי.

המתן לסוכן בעל רישיון פיננסי שיחזור אליך לתיאום פגישה.

מלאת פרטים? על דאגה, אחד מהסוכנים הפיננסים של ''מטרות פיננסיות" יחזור איך עם הסברים, עצות ודרכים לחסוך לך בעלויות. זאת שלמד את כל הפוליסות שלך. דווקא עכשיו במשבר הקורונה אין לך את הפריבילגיה לוותר על הטבה כזו. במיוחד לא כשהיא מגיע מהפרויקט של לפרוש מיליונר.

בשביל הסיכוי הקטן שאתה לא מכיר את חברת ''מטרות פיננסיות' תן לי לנו לספר לך עליה בקצרה:

מטרות פיננסיות החלה מהפכה בתחום הביטוח, הפנסיה והמוצרים הפיננסים בישראל כאשר החלה לפעול כגוף אובייקטיבי לחלוטין ובלי מחויביות לחברות הביטוח או בתי ההשקעות.

מטרות פיננסיות מעמידה את הצרכים של הלקוח לפני הכל ובצורה מותאמת אישית, עוזרת לו לשפר ולהוזיל את ההוצאות המיותרות ולהשקיע בצורה חכמה וסולידית כדי להבטיח את העתיד שלו. המומחיות של מטרות פיננסיות הינה בניהול ויעוץ הסדרים פנסיוניים, פיננסים, ביטוחי בריאות וסיעוד, פרישה, תוכניות לגיל השלישי וביטוח כללי של דירה, רכב, עסקים ונסיעות לחו”ל.

"מטרות פיננסיות" רואה בתחום הפיננסי כשליחות – והינה מובילה בתחומה כבר מעל ארבעה עשורים ומספקת לציבור ולאלפי מעסיקים מעטפת פתרונות מלאה בכל שלב ואירוע בחיים.
כיום שקל נחשבת לאחת משלושת סוכניות הפיננסים הגדולות בישראל.

הגיע הזמן שתבין כמה זה חשוב

במשך עשרות שנים מוכרים לנו מגוון מוצרים פיננסיים שההשפעה שלהם על חיינו היא דרמטית! החל מקרנות השתלמות, ביטוחי מנהלים, קרנות פנסיה, ביטוחי חיים, קופות גמל להשקעה, פוליסות חיסכון, תיקון 180 ועוד המון מוצרים פיננסיים אחרים. העניין הוא שלא באמת הבנו מה אנחנו קונים; לא קיבלנו החלטות על בסיס מידע אמתי, השוואתי, לא הבנו מה נכון, מה לא נכון… אבל האם משהו השתנה היום? האם אתה באמת יודע מה הנכסים הפיננסיים שרכשת נותנים לך וכמה הם אמורים לעלות? וכמה לדעתך מהנכסים ההאלה אתה באמת צריך? האם אתה משלם דמי ניהול עודפים? האם אתה מודע לכך שניתן להוזיל עלויות ואפילו לשפר את אחוז התשואות מהנכסים האלו.

בוודאות מכרו לך מוצרים פיננסים שאינם תואמים לצרכים הכלכליים שלך ולכן זה קריטי שתבצע בהקדם את "בדיקת החירום" שאנחנו מציעים לך (בינתיים בחינם)

אנחנו בלפרוש מיליונר החלטנו להוריד את הכפפות (ואפילו את המסכות!) ולחסוך ממך להוציא אלפי שקלים (לפחות) על יועץ פיננסי ולהעניק לך, לגמרי במתנה, הטבה בלעדית באופן חד-פעמי:
"צ'ק אפ פיננסי" (או בדיקה כלכלית) של כלל המוצרים הפיננסיים שלך הנעשית ע"י אנשי מקצוע של "מטרות פיננסיות" – אחת מחברות הייעוץ הפיננסי הוותיקות והמוכרות בישראל הנחשבת לאוטוריטה מובילה בתחום.

1. לרוב ומטעמי נוחות, החברות בהן אתה עובד בוחרות בסוכנות ביטוח גדולה עבור עובדיהן. אבל בדיקה קטנה וחשובה תגלה לך את מה שאולי לא ידעת – שרוב רובן המוחץ של הסוכנויות הללו אינן בצד שלך. הן מסתתרות מאחורי שם שונה אך נמצאות, בד”כ, בבעלות של אחת מחברות הביטוח הגדולות בארץ.

2. כעובד אתה רשאי לקבל ייעוץ פיננסי מכל גורם שתבחר ולאו דווקא מסוכנות הביטוח שנבחרה על ידי המעסיק שלך.

3. בממוצע, העלות של "צ'ק אפ פיננסי" אצל יועץ פנסיוני שאינו קשור לחברת או סוכנות הביטוח שלך, עשויה להתחיל בסכום מינימלי של 500 ש"ח.
4. תוחלת החיים עולה ואיתה גם חשיבותו של תכנון האופק הפיננסי. לכן, חשוב לתכנן את שלב הפרישה ולדאוג שיהיה לך חיסכון ארוך טווח.

"מדובר פה בחיים שלך, בחיי המשפחה שלך, ואם לא תדע איך לייצר ולשוט בנכסים הפיננסים שלך אתה תמיד תיאלץ "להביט מעבר לכתף" ולהלחם בשיניים כדי לשרוד מבחינה כלכלית. מנגד, בעזרת ייעוץ וליווי נטולי אינטרסים – אתה תוכל להצליח להשיג את זה!"

שאלות נוקבות שאתה מוכרח לשאול את עצמך...​

האם אתה מאמין שחברת ביטוח/בית השקעות יספקו עבורך יעוץ אובייקטיבי (ונטול אינטרסים) על כלל המוצרים הפיננסיים במשק?

האם אתה באמת מאמין שחברת הביטוח/בית ההשקעות ימכרו לך את המוצרים הפיננסיים המתאימים לך או את אלו שהיא מרוויחה מהם יותר כסף?

האם לדעתך חברת ביטוח/בית השקעות ימליצו לך על מוצר פיננסי מתחרה רק כי הוא עונה על הצרכים הכלכליים שלך?

בדיקת ה -"צ'ק אפ הפיננסי" היא הצעה חינמית לזמן מוגבל

אז נצל את המתנה שמגיעה לך מאיתנו, גלה איך להשיג שליטה טוטאלית על נכסך הפיננסיים ותן לעצמך (ולכל בני המשפחה) הזדמנות לחיות בשקט, בשלווה, ובביטחון כלכלי מלא.

פגישה עם הסוכנים והיועצים שלנו הינה הדרך הטובה ביותר לבניית תוכנית אסטרטגית על מנת להשיג את השאיפות והמטרות הפיננסיות שלך

לקבלת פרטים נוספים, השאירו פרטים ונציג שלנו ייצור איתכם קשר

פרטיך התקבלו במערכת

תודה שהאשרת פרטים, אנחנו בקבוצת ביטוחים עושים הכל על מנת לתת לך את השירות הטוב ביותר. נציג מטעמנו יצור איתך קשר בהקדם.

במידה ותרצה לפנות לנציג דרך הוואטסאפ ולקצר את הזמנים אתה מוזמן ללחוץ כאן על הכפתור הירוק