שקופית קודמת
שקופית הבאה

קרן השתלמות​

קרן השתלמות הינה מכשיר פיננסי להשקעות מהטובים ביותר שקיימים בישראל. הקרן הינה קופת חיסכון אשר עצמאים יכול לפתוח בצורה עצמאית באחת מחברות הביטוח או בתי ההשקעות ומעסיקים יכולות לעשות עבור העובדים שלהם. היתרונות של קרן השתלמות הינה שמדובר בכלי השקעה יחסית טוב עם תשואות שנעות בין 5% ל-15% בשנה (תלוי בגוף ובמסלולים שהקרן נמצאת) והכסף הופך להיות זמין לאחר 6 שנים ולכן בגלל שמדובר ביחסית זמן קצר אז אפשר להגיד שמדובר בתוכנית השקעה שבה הכסף זמין.

היתרונות המשמעותיים ביותר של קרן השתלמות הינם שסכום ההשקעה מידי חודש מוגדר כהוצאה מוכרת עבור מס הכנסה (עד לתקרה של כ-1550 ש"ח בחודש) והכי חשוב, הרווחים פטורים ממס רווחי הון ולכן מדובר אולי בהשקעה הכי משתלמת מבין כל המכשירים הפיננסים.

קרן השתלמות צוברת עוד רווחים וגודלת בזכות אפקט הריבית דה ריבית ובגלל שהרווחים פטורים ממס, מומלץ בחום לא למשוך את הכסף לאחר 6 שנים ובכלל. במידה ורוצים להשתמש בכסף אפשר לקחת הלוואה מהקרן בתנאים מאד אטרקטיבים של ריבית מינוס פריימ ולהנות משני העולמות.

רוצה לפתוח קרן השתלמות או לבדוק את המצב של הקיימת?

לתיאום מול סוכן השאר פרטים ואנחנו ניצור איתך קשר בהקדם

פגישה עם הסוכנים והיועצים שלנו הינה הדרך הטובה ביותר לבניית תוכנית אסטרטגית על מנת להשיג את השאיפות והמטרות הפיננסיות שלך

לקבלת פרטים נוספים, השאירו פרטים ונציג שלנו ייצור איתכם קשר

פרטיך התקבלו במערכת

תודה שהאשרת פרטים, אנחנו בקבוצת ביטוחים עושים הכל על מנת לתת לך את השירות הטוב ביותר. נציג מטעמנו יצור איתך קשר בהקדם.

במידה ותרצה לפנות לנציג דרך הוואטסאפ ולקצר את הזמנים אתה מוזמן ללחוץ כאן על הכפתור הירוק

דילוג לתוכן