צ'ק אפ פיננסי

צ'ק אפ פיננסי

איך אתה מנהל את החיסכון הגדול ביותר שלך?

כמעט לכל אדם בישראל יש נכסים פיננסים כמו למשל קרן פנסיה, קופת גמל, קרן השתלמות, מוצרי ביטוח ועוד. הבעיות העיקריות הינם שרוב האנשים לא יודעים מה בדיוק יש להם, על מה הם משלמים כסף, האם המוצרים והשירותים בכלל רלוונטים אליהם או שיש כפילויות או תשלומים מיותרים.

צ'ק אפ פיננסי הינה בדיקה על ידי סוכן בעל רישיון המתמחה בסקירה מלאה של כלל המוצרים והשירותים הפיננסים ולייצר דו"ח מצב עם ניתוח ומסקנות של הסוכן שיעזרו ללקוח ראשית להבין על מה בדיוק המצב הנוכחי שבו הוא נמצא והאם יש דרכים לשפר תנאים, להוזיל עלויות, לייעל ולהתאים את המוצרים יותר לצרכים האישיים שלו והכי חשוב, מהן האלטרנטיבות הקיימות.

בדיקת צ'ק אפ פיננסי הינה בחינם ויכולה לחסוך ללקוח מאות שקלים בחודש בדמי ניהול מוצרים מיותרים ולכן ברמה השנתי מדובר באלפי שקלים. הכסף שנחסך יכול לשמש כאבי יסוד להשקעות ברמה החודשית כדי להבטיח עתיד כלכלי חזק.

מה עושים בפגישת צ'ק אפ פיננסי?

אל תתנו לחברות הביטוח ובתי ההשקעות לנצל את חוסר הידע שלכם, תקבעו עוד היום בדיקת צ'ק אפ פיננסי מלא עם הסוכנים של קבוצת מטרות פיננסיות.

פגישה עם הסוכנים והיועצים שלנו הינה הדרך הטובה ביותר לבניית תוכנית אסטרטגית על מנת להשיג את השאיפות והמטרות הפיננסיות שלך

לקבלת פרטים נוספים, השאירו פרטים ונציג שלנו ייצור איתכם קשר

פרטיך התקבלו במערכת

תודה שהאשרת פרטים, אנחנו בקבוצת ביטוחים עושים הכל על מנת לתת לך את השירות הטוב ביותר. נציג מטעמנו יצור איתך קשר בהקדם.

במידה ותרצה לפנות לנציג דרך הוואטסאפ ולקצר את הזמנים אתה מוזמן ללחוץ כאן על הכפתור הירוק