שקופית קודמת
שקופית הבאה

ביטוח בריאות​

במערכת הבריאות הציבורית בישראל ישנה בעיה ויש חוסרים במסגרת הכיסויים של סל הבריאות הממלכתי ושל קופות החולים ולכן חברות הביטוח מציאות פוליסה של ביטוח בריאות מהווה את ההשלמה לאותם חוסרים.

חשוב להבין שמוצרי הבריאות הציבור בישראל הוא מעולה והכיסויים אכן מספיקים ברמת השגרה, הבעיה היא כשמדובר בבעיות בריאות יותר מורכבים כמו למשל של ניתוח, השתלה או בדיקה אצל רופא מומחה שכפי שיודעים יכולת לקחת המון זמן בהמתנה, וכמובן שבמקרים רבים במחלות קשות, רכישת תרופות אינן כלולות בסל הבריאות יכולים לעלות עשרות אלפי שקלים ולכן פוליסת בריאות שומר על המבוטח במקרים אלו.

למי מתאים ביטוח בריאות?

לצערנו הרב מחלות ובעיות בריאותיות אינם ניתנות לצפייה או הכנה מוקדמת וזה נכון ורלוונטי לכל גיל, אפילו לתינוקות ולכן ביטוח בריאות מקיף מתאים לכל אדם בישראל אשר רוצה להתכונן למקרה ותגיע סערה. מצד שני, ישנם אנשים אשר עלויות של ביטוח בריאות יכולות לפגוע במצב הכלכלי השוטף שלהם ולכן נדרשת הכרה והתאמה בהתאם לצרכים והיכולות הכלכליות של המבוטח ולמצוא את האיזון שמתאים למצב זה.

מתעניין בביטוח בריאות או רוצה לבחון את הקיימת?

לתיאום מול סוכן השאר פרטים ואנחנו ניצור איתך קשר בהקדם

פגישה עם הסוכנים והיועצים שלנו הינה הדרך הטובה ביותר לבניית תוכנית אסטרטגית על מנת להשיג את השאיפות והמטרות הפיננסיות שלך

לקבלת פרטים נוספים, השאירו פרטים ונציג שלנו ייצור איתכם קשר

פרטיך התקבלו במערכת

תודה שהאשרת פרטים, אנחנו בקבוצת ביטוחים עושים הכל על מנת לתת לך את השירות הטוב ביותר. נציג מטעמנו יצור איתך קשר בהקדם.

במידה ותרצה לפנות לנציג דרך הוואטסאפ ולקצר את הזמנים אתה מוזמן ללחוץ כאן על הכפתור הירוק