אודות

מי אנחנו במטרות פיננסיות

קבוצת מטרות פיננסיות הוקמה על ידי מספר יזמים עסקיים בהובלת איש העסקים ויזם שוק ההון גיא ברנד אשר החליטו לקחת את הניסיון הרב שצברו בעולם הפיננסי והכלכלי ולעזור לכל משקי הבית בישראל לבנות את עצמם מבחינה כלכלית ולהבטיח עתיד פיננסי חזק ללא תלות במדינה.

הקבוצה מאמינה שהמפתח להצלחה בכל הקשור לצבירה והגדלת ההון הינה השכלה פיננסית ולספק את הכלים ללקוח שיהיה מסוגל לבנות ביחד עם הצוות שלנו את תיק ההשקעות והנכסים הפיננסים שלו.

צוות המומחים שלנו מאמין שצריך לדעת להתאים את השירות והמוצרים לפי הצרכים של הלקוח ולדעת לעטוף אותו בצורה של 360 סביב כל הצרכים שלו במקום אחד. לכן, צוות המומחים של מטרות פיננסיות בנוי במתן שירותים בכל המוצרים הפיננסים, פנסיוניים, הביטוח, שוק ההון, נדל"ן, תכנון אסטרטגי וליווי משפטי.

פגישה עם הסוכנים והיועצים שלנו הינה הדרך הטובה ביותר לבניית תוכנית אסטרטגית על מנת להשיג את השאיפות והמטרות הפיננסיות שלך. נבנה ביחד איתך תמהיל השקעות והגנות לפי הרכב ההון והצרכים שלך.

פגישה עם הסוכנים והיועצים שלנו הינה הדרך הטובה ביותר לבניית תוכנית אסטרטגית על מנת להשיג את השאיפות והמטרות הפיננסיות שלך

לקבלת פרטים נוספים, השאירו פרטים ונציג שלנו ייצור איתכם קשר

פרטיך התקבלו במערכת

תודה שהאשרת פרטים, אנחנו בקבוצת ביטוחים עושים הכל על מנת לתת לך את השירות הטוב ביותר. נציג מטעמנו יצור איתך קשר בהקדם.

במידה ותרצה לפנות לנציג דרך הוואטסאפ ולקצר את הזמנים אתה מוזמן ללחוץ כאן על הכפתור הירוק